MÖBLER / Bord / Salongsbord 4845330
nr 484 5330
Salongsbord
Nyrokoko, höjd: 76, diameter: 102 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 september 2007
1.600 kr
1.200 kr
1.800 kr